2016. gada 4. jūnijs

1. jūnijā 2016.gadā tika paziņots, ka „Eventology” ir atvērusi biroju Toronto, lai labāk apkalpotu Kanādas austrumu tirgu. „Eventology” galvenais birojs atrodas Vankūverā, no kurā „Eventology” jau četrus gadus piegādā pasākumus visā Kanādā. Toronto biroja uzsākšana ļaus uzņēmumam labāk apkalpot savus klientus Austrumu Kanādā, izmantojot tiešās sanāksmes un pirms pasākumu apmeklējumus.

„Eventology” biroja vadītāja ir Džulija Skota, kas iepriekš strādāja par galveno veicinātāju, kā arī pasākumu un mārketinga vadītāju „Biz Events” Persijas līča reģionā pirms atgriešanās Kanādā, lai saņemtu savu MBA grādu. Dzimusi un augusi Halifaksā, Džulija zin franču un angļu valodu.

"Ņemot vērā, ka Kanāda ir viena no lielākajām pasaules valstīm, mūsu jaunais birojs ļaus mums piedāvāt klientiem visaugstākās pakalpojumus par konkurētspējīgākām cenām. Man ir liels prieks, ka Džūlija ir pie stūres Kanādas austrumu pusē. Viņas pieredze, dinamiska personība, uzmanība pret detaļām un zināšanas par uzņēmējdarbības vidi Austrumu provincēs pastiprinās mūsu pozīciju kā Kanādas avots pasaules klases korporatīvo komandu veidošanas pasākumiem,” saka „Eventology” vadītāja Aleksandra Pett.

„Eventology” nodrošina uz pasākumu balstītus risinājumus korporatīvajām grupām visā Kanādā, palīdzot organizācijām veidot labākas komandas ar aktivitātēm, kurās komandas tiek motivētas un uzlabo saziņu un iedvesmo radošumu. Uzņēmuma pasākumu pakalpojumi ietver atlīdzības un stimulus, konferenču aktivitātes , ledlauža pasākumus, viesmīlības un ceļojumu pasākumus.

„Eventology” ir ekskluzīvas tiesības Catalyst Global komandas veidošanas produktiem Kanādā. Catalyst Global ir uzņēmums, kas izveidots pirms vairāk nekā 25 gadiem un kas izmanto inteliģento spēļu spēku, lai veidotu komandas veidošanas darbības, kas pozitīvi ietekmē komandu kultūru ar pierādītiem, ilgstošiem rezultātiem. Catalyst Global produkti tiek pārdoti un piegādāti, izmantojot Catalyst Global partneru tīklu. Tas ir lielākais šāda veida tīkls ar pārstāvjiem vairāk nekā 40 valstīs.