2015. gada 11. februāris

Catalyst Bulgaria iepriekš GEA Events piedalījās ceturtajā ikgadējajā HR Industrijas pasākumā 2015.gada 11.februārī, Hilton Viesnīcā, Sofijā

HR Industrijas pasākums Bulgārijā ir vienīgā izstāde, kuras laikā tiek prezentēti produkti un pakalpojumi personālresursu pārvaldībai. Pasākumu organizēja JobTiger, ar finansiālu atbalstu no MetLife.

Catalyst Bulgaria izmantoja iespēju prezentēt arī savu jauno nosaukumu. Iepriekš pazīstami kā GEA Events, viņi nesen uzņēmās saistības pārveidot savu nosaukumu Catalyst vārda, tādējādi veidojot ciešāku saikni savām partnerattiecībām ar Catalyst Global Teambuilding - pasaules lielāko komandu saliedēšanas biznesa tīklu. Catalyst Bulgaria dalība HR Industrijas izstādē tika uzņemta ar lielu interesi un tiem, kas ir lietas kursā par pasākumu pasauli, radās neviltots uztraukums, jo šis dod iespēju arī Bulgārījā organizēt Catalyst Global pasaules atzinību ieguvušās inovatīvās komandu saliedēšanas aktivitātes.

Pasākumu oficiāli atklāja Svetozar Petrov, "JobTiger" vadītājs; Elka Dimitrova, Darba tirgus un daraspēka mobilitātes politikas pārvaldes vadītāja Darba un Sociālās Politikas Ministrijā un Ivaylo Peev, "MetLife" Korporatīvo Risinājumu direktors.

Dienas laikā 44 kompānijas, kas darbojas darbā pieņemšanas, revīzijas, apmācību organizēšanā, komandu saliedēšanas pasākumu veidošanā, HR ārpakalpojumu sniegšanā, dzīvības un veselības apdrošināšanā, pagaidu nodarbinātības, darba medicīnas, konsultāciju un citi uzņēmumi prezentēja savus jaunos produktus un tikās ar iespējamajiem klientiem un biznesa partneriem.

Izstādi apmeklēja vairāk nekā 400 uzņēmumu vadītāji, personāla vadītāji un cilvēki, kam interesē attīstība šajā nozarē. Viņi visi saņēma bezmaksas katalogu HR Industrija 2015, kas iekļauj vadošo HR kompāniju aprakstus un portfolio.

Izstādes noslēgumā Svetozar Petrov, "JobTiger" vadītājs teica: "Es esmu gandarīts, ka mēs spējām atrast un piedāvāt cilvēkiem produktus un pakalpojumus, kas viņus interesēja."