2013. gada 2. decembris

Catalyst Global komandai ir bijis pārsteidzošs gads, jo mēs priecājamies par vēl trim partneriem mūsu tīklā, kas vēlreiz pierāda, ka Catalyst elastīgā licences pakete ir pievilcīga plašam neatkarīgu komandu veidošanas uzņēmumu lokam.

Mūsu klātbūtne Dienvidamerikā tagad ir ļoti cieši saistīta ar Elves Costa un viņa komandu „Conquistar”, kuri ir saņēmuši ekskluzīvu licenci visai Brazīlijai. „Conquistar” sadarbojas ar apmācības un attīstības kompāniju „Integracao Sanpaulo”, un tagad tā var piedāvāt vislabākos cilvēka attīstības un komandas veidošanas pakalpojumus.

Turpinot tēmu par eksotiskām vietām, mēs esam izveidojuši partnerību arī Kirasao, veicinot Catalyst Teambuilding programmas Karību jūras reģionā! Cilvēkkapitāla speciālisti „D&I” ir izmantojuši mūsu jauno bronzas dalības shēmu, lai piedāvātu atlasītu Catalyst komandu veidošanas produktu klāstu. Mēs atzinīgi sveicam Daniel Corsen un „D&I” komandu.

Pārvietojoties nedaudz uz ziemeļiem, mēs esam arī paplašinājuši savu darbību ASV. "Ideju dzirkstele" Sharon Fisher, "Play With A Purpose" vadītāja, arī gribēja piebiedroties pie Catalyst Global. Sevišķi radošais speciālists, Sharon noteica vairākas unikālas Catalyst komandu veidošanas programmas, kas papildinās esošo "Play With A Purpose" portfolio.

Visi trīs uzņēmumi savlaicīgi pievienojās tīklam, dalījās ar idejām un veidoja attiecības ar citiem līdzīgi domājošiem komandas veidošanas profesionāļiem mūsu divgadīgajā "GO GLOBAL" konferencē decembrī (vairāk par to lasiet mūsu nākamajās ziņās).