2011. gada 18. maijs

Catalyst Global priecājas paziņot, ka Bluehat UK ir piešķirta ekskluzīva licence pārdot un piegādāt Catalyst produktus Apvienotajā Karalistē. Ar pieaugošu licencētu tīklu visā pasaulē, Catalyst Global lepojas paziņot par savu partnerību ar godalgoto komandas veidošanas uzņēmumu Bluehat UK.

PIEZĪME: Pēc paziņojuma par "Bluehat" grupas likvidāciju, Catalyst Global ir izbeidzis viņu licenci. Attiecībā uz visiem jautājumiem Apvienotā Karalistē, lūdzam apmeklēt Catalyst UK mājas lapu.

Catalyst UK pārstrukturēšana notika laikā, kad "Bluehat" ir tikko paziņojis par saviem rekorda rezultātiem. "Bluehat UK" rīkotājdirektors Tims Shepels (Tim Shepley) saka: "Catalyst 21 gadu laikā ir izstrādājis fantastiskus komandas veidošanas pasākumus, un mēs esam priecīgi par to, ka mēs varam piegādāt šos pasākumus Apvienotajā Karalistē kopā ar mūsējam. Klienti vēlas uzzināt, ka uzņēmuma pasākumi pilnībā izprot klientu vajadzības un sniedz pareizo risinājumu īstajā laikā konkrētām komandām. Mūsu pašu pieredzes papildināšana ar Catalyst pieredzi dod mums šo pilnīgāku izpratni."

Charlotte Cornwallis kļūst par Catalyst UK pārdošanas vadītāju un cer turpināt veidot ciešas attiecības ar aģentūrām un korporatīvajiem klientiem. 

Tas ir ļoti aizraujošs laiks komandas veidošanai, jo klienti tagad var gūt labumu no Catalyst radošā spēka, kas darbojas kopā ar "Bluehat". Mēs ceram piedāvāt klientiem mūsu apvienotās pieredzes priekšrocības, kas šajā nozarē ir vienas no pirmām.

Fiona Craven kļūst par Catalyst UK pasākumu vadītāju. Viņai ir 11 gadu pieredze, nodrošinot Catalyst pasākumus Lielbritānijā.

Darbojoties kopā ar "Bluehat" grupu, kopīgi mēs varam piedāvāt vēl spēcīgākus risinājumus klientiem, kas nopietni uztver komandas veidošanas pasākumus. Mēs dalāmies ar pieredzes apguves filozofiju, un abas komandas ir izveidojušas ļoti veiksmīgus un unikālus produktus.

Partnerība ar "Bluehat" dod iespēju piedāvāt globālus risinājumus klientiem, izmantojot Catalyst Global tīklu. "Ar birojiem visā Eiropā, ASV, Āzijā, Austrālijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos - klientiem visā pasaulē tagad būs vietēja piekļuve gan "Bluehat", gan Catalyst produktiem," saka Mark Davenport, Catalyst Global direktors. "Tas dos labumu klientiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par komandas darbību, komandas mācīšanos un komandas sniegumu. Mēs arī ceram uz jauno kopīgo produktu izstrādi, ko mēs varam piegādāt visā pasaulē."