2016. gada 11. augusts

Mēs priecājamies paziņot, ka Antawaya Group no Čīles ir pievienojušās Catalyst Global komandu veidošanas tīklam. Mēs to uzskatām par nozīmīgu soli lai palielinātu Catalyst Global klātbūtni Dienvidamerikā.

Antawaya Group tika izveidota 2011.gadā ar brīvdabas vadības un aktivitāšu centru Antawaya Park, 11.000 hektāru sklerofīlā mežā Santjago kalnu pakājē. Viņi turpina attīstīt konsultācijas grupu UHC Capacity Santiago centrā, lai koncentrētos uz apmācību, vadību un efektīvām komunikācijas prasmēm vietējām un daudznacionālām korporācijām, kas darbojas Čīlē. Viņi nodarbojas ar arvien pieaugošo uzņēmumu skaitu, kas apmeklē konferences Čīlē: sanāksmēs, kongresu pasākumi un tūrisma veicināšana.

Antawaya Group ir multidisciplinārā komanda, kas cenšas radīt pārmaiņas uzņēmumos un komandās, bagātinot cilvēku dzīvi gan personīgi, gan profesionāli, veidojot komandas, apmācību un pieredzes apguvi. Antawaya Group ir Čīles iekštelpu un ārpustelpu korporatīvo pasākumu speciālisti, kuriem ir visaptverošās vairākdienu apmācības programmas, interaktīvas biznesa spēles un komandas veidošanas aktivitātes.

"Antawaya Group komandai ir liels izaicinājums un prieks kļūt par Catalyst tīkla daļu. Antawaya ir uzņēmums, kas vienmēr cenšas nodrošināt unikālu un novatorisku pieredzi mūsu klientiem, un tāpēc, kad mēs uzzinājām par Catalyst Global un mums tika piedāvāta iespēja pievienoties, mēs nevilcinājāmies. Mēs priecājamies par izaicinājumu pilnībā izmantot Catalyst tīkla priekšrocības un nodot to Čīles tirgū. "

Alfonso Canales, Antawaya Group direktors

Visi Catalyst Global partneri iziet plašu apmācību lai nodrošinātu, ka Catalyst komandas veidošanu produkti tiek pārdoti un piegādāti ar tādiem pašiem augstiem standartiem visā pasaulē. Kopā ar patiesu sadarbības un apmaiņas garu, ar kuru Catalyst Global tīkls ir kļuvis pazīstams, Alfonso Canales šobrīd piedalās plašās praktiskās apmācībās, uzaicinot Austrālijas partneri no Be Challenged pirms došanās uz Jaunzēlandi, lai strādātu ar Team Up pasākumiem..

"Mēs esam priecīgi, ka šāds labi novērtēts mācību uzņēmums pārstāv Catalyst komandas veidošanas produktus Čīlē. Alfonso un Antawaya komanda ir patiešām aizraujošie cilvēki par apbrīnojamo rezultātu, ko komandu veidošana var dot uzņēmumiem, komandām un indivīdiem. Viņi pilnībā tic Catalyst Global produktiem. Mēs arī esam gaidpilni, ka Antawaya Group sniegs komandas veidošanas profesionāļus Catalyst globālai kopienai."

Guy Baker, Catalyst Global vadītājs