Iepazīstieties ar mūsu dažādajām komandu saliedēšanas ziņām, personāla piedzīvojumiem un dažādiem interesantiem rakstiem

Extraordinary join Catalyst Global Network

Bratislava based brand activation company Extraordinary have become the exclusive licensee of Catalyst Global Team building products in Slovakia. Lasīt vairāk..

MP Power Awards - labākais pasākumu produkts 2017

"Exprofesso", kas ir ekskluzīvs "Catalyst Global" komandas veidošanas produktu „Beat the Box” īpašnieks Polijā, ir ieguvis balvu par labāko pasākumu produktu 2017.gadā prestižajā MP Power Awards. Lasīt vairāk..

Sarīkojiet neaizmirstamu Jaungada ballīti!

Jaungada brīvdienu sezona bieži rada vairākas bažas uzņēmumu īpašniekiem un personāla speciālistiem. Precīza plānošana svētku norisei noteikti ir labākais veids, kā samazināt problēmas. Lasīt vairāk..

Catalyst komandas veidošanas produkti tagad ir pieejami Grieķijā

Catalyst Global komandas veidošanas produkti tagad ir pieejami Grieķijā ar ekskluzīvu licenci no augsti vērtētas VISIBLE komandas – Visionary Business Learning. Lasīt vairāk..

Catalyst Team Building uzsāk darbību Vjetnamā

Catalyst Global ievada savus pasaules slavenus komandas veidošanas produktus Vjetnamā. Lasīt vairāk..

Kā izveidot veiksmīgus komandu saliedēšanas pasākumus jeb retrītus

"Labi plānotās komandu veidošanas aktivitātes un iesaistīšanās būtu pamats korporatīviem retrītiem," saka Stuart Harris. Lasīt vairāk..

Teambuilding.ie paplašinās Lielbritānijā

Īrijas lielākā komandu veidošanas kompānijaTeambuilding.ie sadarbība ar Catalyst Global ieviesīs vadošās korporatīvo pasākumu programmas Apvienotajā Karalistē. Lasīt vairāk..

Team Challenge Company pievienojas Catalyst Global tīklam

Team Challenge Company ir piešķirtas ekskluzīvas tiesības pārdot un izplatīt Catalyst Global produktus Skotijā, kā arī tiesības pārstāvēt produktus Anglijas tirgū. Paredzams, ka partnerība mainīs arī komandas veidošanas pasākumus Skotijā un Anglijā. Lasīt vairāk..

Akcentējiet pozitīvo

Emocionāli līdzsvarota darba vieta ir vairāk efektīva nekā cits. Dace Stīpniece paskaidro, kā jums veidojas piederības sajūta, koncentrējoties uz kolēģu labklājību. Lasīt vairāk..

Pārmaiņas dod jaunas iespējas Catalyst Global Lielbritānijā

Catalyst Global, lielākais komandu veidošanas tīkls pasaulē, ir izmantojis pārmaiņu iespēju Apvienotajā Karalistē pēc paziņojuma par BlueHat Group likvidāciju. Lasīt vairāk..