Iepazīstieties ar mūsu dažādajām komandu saliedēšanas ziņām, personāla piedzīvojumiem un dažādiem interesantiem rakstiem

Sarīkojiet neaizmirstamu Jaungada ballīti!

Jaungada brīvdienu sezona bieži rada vairākas bažas uzņēmumu īpašniekiem un personāla speciālistiem. Precīza plānošana svētku norisei noteikti ir labākais veids, kā samazināt problēmas. Lasīt vairāk..

Catalyst komandas veidošanas produkti tagad ir pieejami Grieķijā

Catalyst Global komandas veidošanas produkti tagad ir pieejami Grieķijā ar ekskluzīvu licenci no augsti vērtētas VISIBLE komandas – Visionary Business Learning. Lasīt vairāk..

Catalyst Team Building uzsāk darbību Vjetnamā

Catalyst Global ievada savus pasaules slavenus komandas veidošanas produktus Vjetnamā. Lasīt vairāk..

Kā izveidot veiksmīgus komandu saliedēšanas pasākumus jeb retrītus

"Labi plānotās komandu veidošanas aktivitātes un iesaistīšanās būtu pamats korporatīviem retrītiem," saka Stuart Harris. Lasīt vairāk..

Teambuilding.ie paplašinās Lielbritānijā

Īrijas lielākā komandu veidošanas kompānijaTeambuilding.ie sadarbība ar Catalyst Global ieviesīs vadošās korporatīvo pasākumu programmas Apvienotajā Karalistē. Lasīt vairāk..

Team Challenge Company pievienojas Catalyst Global tīklam

Team Challenge Company ir piešķirtas ekskluzīvas tiesības pārdot un izplatīt Catalyst Global produktus Skotijā, kā arī tiesības pārstāvēt produktus Anglijas tirgū. Paredzams, ka partnerība mainīs arī komandas veidošanas pasākumus Skotijā un Anglijā. Lasīt vairāk..

Akcentējiet pozitīvo

Emocionāli līdzsvarota darba vieta ir vairāk efektīva nekā cits. Dace Stīpniece paskaidro, kā jums veidojas piederības sajūta, koncentrējoties uz kolēģu labklājību. Lasīt vairāk..

Pārmaiņas dod jaunas iespējas Catalyst Global Lielbritānijā

Catalyst Global, lielākais komandu veidošanas tīkls pasaulē, ir izmantojis pārmaiņu iespēju Apvienotajā Karalistē pēc paziņojuma par BlueHat Group likvidāciju. Lasīt vairāk..

PREMIO Teambuilding pievienojas Catalyst Global komandu veidošanas tīklam

Mēs esam priecīgi iepazīstināt ar Premio Teambuilding, jaunu Catalyst Global komandu veidošanas tīkla dalībnieku, kam ir ekskluzīva Catalyst Global licence, un kas piegādā komandas veidošanas produktus Kostarikā un Panamā. Šis ir aizraujošs solis turpmākai milzīgai ietekmei Catalyst Global komandas veidošanas programmām priekš Centrālajai un Dienvidamerikai. Lasīt vairāk..

Pionieris vai pirāts?

Kā radošais pionieris, Jūs zināt kas ir smags darbs. Kad Jums paradās lieliska ideja, Jūs ieguldāt savu laiku, naudu un resursus, lai pētītu, izstrādātu un izmēģinātu jauno produktu. Pēc tam Jūs to ievietojat tirgū. Bet diemžēl, tikko Jūs to izdarāt - pirāti ir jau klāt! Viņi intensīvi sekoja katrai Jūsu kustībai, un jau ir nokopējuši Jūsu ideju un pasludinājuši par savu. Lasīt vairāk..