Beatswork corporate teambuilding activity

BeatsWork Iedvesmojošā bungošanas komandu veidošana

Pārskats

 • 1 stunda - 2 stundas
 • Iekštelpās un Brīvdabā
 • Sadarbība
 • Minimums: 10
 • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Skatīt video

Izmantojot sambas iepriecinošus ritmus, BeatsWork pārveido parastus cilvēkus par milzīgo bungošanas grupu.
Beatswork Logo

Programmas Apraksts

BeatsWork ir ļoti uzmundrinoša komandas veidošanas aktivitāte. Izmantojot samba iepriecinošus ritmus, BeatsWork pārveido parastus cilvēkus par milzīgo bungošanas grupu, kur katrs spēlē savu daļu laikā un pēc uzaicinājuma. Šī aktivitāte tika izveidota pirms 25 gadiem kopā ar Catalyst Global, lai iedvesmotu un uzmundrinātu komandas. 

Kā tas strādā

Sākumā jūsu komanda māca sambas ritmu pamatus mazās grupās ar profesionālu perkusionistu. Izmantojot dažādus ritmiskus iesildīšanās vingrinājumus, komandas drīz sāk izmantot reālus instrumentus, vēl vairāk apgūstot dažādu sitaminstrumentu spēles pamatprasmes. Kad dalībnieku bungošanas spējas paaugstinās, grupas tiek apvienotas, gatavojoties satriecošām episkām bungošanas finālam. 

Ar BeatsWork ikviens ir iesaistīts. Pat visvairāk atturīgiem dalībniekiem drīz parādās smaids līdz ausīm, jo viņi ir pilnīgi iegremdēti bungas ritmā ar saviem kolēģiem. Šis komandas veidošanas pasākums ir perfekts komandas darba piemērs. BeatsWork parāda, ka tad, kad komandas dalībnieki strādā ritmiski kopā kā komanda, viņi kļūst par neapturamu spēku. 

Kāpēc jāveic korporatīva bungošana ar Catalyst Global Team Building?

Kā šī veiksmīgās komandas veidošanas aktivitātes radītāji, mēs uzskatām, ka esam labākie un pieredzējušākie komandu veidošanas pakalpojumu sniedzēji, izmantojot bungas. Mēs bijām pirmie, kas Apvienotajā Karalistē ieviesa "korporatīvo sambu", un tagad vairāk nekā ceturtdaļa miljona cilvēku ir bungojusi kopā ar Catalyst Global un tā partneriem visā pasaulē. Tas ir vairāk nekā 250 000 sirdis, kas ritmiski dauzās kā viena. 

Ja jums ir svarīgi radīt vienotības izjūtu un dalīties ar sasniegumiem, iesaistiet savu komandu BeatsWork aktivitātē, un tā kopīgi parādīs vislabākos rezultātus.

Mācību un attīstības rezultāti

Šajā aktivitātē ir daudz paralēles ar uzņēmuma struktūrām un katra dalībnieka integrāciju, kas vajadzīga, lai izveidotu neticamo BeatsWork finālu. Šī efektīva programma pierāda standarta darba procedūru nozīmību, pastāvīgi sasniedzot vēl labāko rezultātu. Kad katrs grupas dalībnieks izpilda savu lomu un strādā saskaņotībā ar komandu, visa grupa gūst panākumus. Tas rada atsevišķu dalībnieku piepūles lielisko rezultātu, kā arī neaizmirstamu kopīga spēka piemēru.

Korporatīvās Sociālās Atbildības Idejas Korporatīvās Sociālās Atbildības Logo

Vai esat kādreiz piedzīvojis Beatswork un vienotības sajūtu, ko šis pasākums rada? Kā izdarīt tā, lai dalītos ar šo pozitīvo pieredzi ar plašāku sabiedrību? Lūdziet brīvprātīgus cilvēkus organizēt šo pasākumu vietējā mērogā: izveidojiet sponsorētu Samba Grupu, spēlējiet bērnu slimnīcā vai aprūpes namā. Veidi, kā panākt fantastiskus rezultātus komandas veidošanā, ir ierobežoti tikai ar Jūsu iztēli! 

Skatīt foto

Skatīt video

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

 • Uzmundrina konferencei
 • Izklaide & motivācija
 • Sadarbība
 • Radošuma veicināšana
 • Stratēģijas komunikācija
 • Komandas dinamika
 • Komandu saliedēšana

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.