Conference Energiser Body Rap

Ķermeņa Ritms Enerģiju paceļošs, jautrs ritma vingrinājums

Pārskats

  • 10 minūtes - 30 minūtes
  • Iekštelpās un Brīvdabā
  • Sadarbība
  • Minimums: 30
  • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Skatīt video

Jautrs un aizraujošs ritma enerdžaizeris ar gumijas cimdiem.
Body Rap Logo

Programmas Apraksts

Ikvienā konferencē ir brīdis, kad tās dalībnieki zaudē uzmanību un ir nepieciešams atjaunot enerģijas līmeni. Šī varētu būt pirmā lieta, ko organizēt no rīta, pēc smagas nakts, vai vienkārši pēc pusdienām, kad vēderi ir pilni un dalībnieku prāti atrodas kur citur.

Ātrs, dīvains un neticami efektīvs - Ķermeņa Ritms ir jūsu atbilde. Šīs neparastais muzikālais konferenču enerdžaizeris garantēti pacels enerģiju pat visizaicinošākajai auditorijai un piešķirs jūsu pasākumam dzīvīgumu un sparu, tieši tad, kad to visvairāk vajadzēs. Jautrs mēli aiz zobiem ritmisks vingrinājums, Ķermeņa Ritms ir mūzika, bet ne tā kā jūs to pazīstat.

Enerģija sāk parādīties tiklīdz mūsu harizmātiskais un mazliet jukušais diriģents iesilda dalībniekus ar dažādiem ķermeņa skaņas vingrinājumiem. Tad viņš lūdz dalībniekiem uzvilkt cimdus. Spilgtas krāsas cimdi ir piestiprināti pie katra jūsu dalībnieka krēsla, lai ikviens varētu piedalīties. Tiklīdz jūsu komandai būs uzvilkti cimdi, tā viņi stampās, iepļaukās un vokalizēs kā viens veselums, lai radītu interesantu un absolūti smieklīgu muzikālo skaņdarbu. . Skaņas un vizuālais baudījums ikvienam nodrošinās smieklu devu, kamēr vien visi kopā izpildīt Ķermeņa Ritmu.

Noteikti trakā, bet viennozīmīgi strādājošā kategorijā, Ķermeņa Ritms izmanto humoru, ritmu un dalīšanos pieredzē, lai uzmundrinātu un apvienotu komandu un sagatavotu dalībniekus atkal pievērstiet konferences tēmai.

Mācību un attīstības rezultāti

Quick, quirky, and incredibly effective, Body Rap is an off-the-wall musical conference pick-me-up guaranteed to liven up the most challenging audience. It will inject life and vigour into your
meeting. ensuring participants are ready once again to focus on conference messages. Body Rap uses the power of humour, rhythm and shared experience to energise and unify teams with positive
memorable results.

Skatīt foto

Skatīt video

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.