Conference Energiser Body Rap

Ķermeņa Ritms Enerģiju paceļošs, jautrs ritma vingrinājums

Pārskats

  • 10 minūtes - 30 minūtes
  • Iekštelpās un Brīvdabā
  • Sadarbība
  • Minimums: 30
  • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Skatīt video

Jautrs un aizraujošs ritma enerdžaizeris ar gumijas cimdiem.
Body Rap Logo

Programmas Apraksts

Ikvienā konferencē ir brīdis, kad tās dalībnieki zaudē uzmanību un ir nepieciešams atjaunot enerģijas līmeni. Šī varētu būt pirmā lieta, ko organizēt no rīta, pēc smagas nakts, vai vienkārši pēc pusdienām, kad vēderi ir pilni un dalībnieku prāti atrodas kur citur.

Ātrs, dīvains un neticami efektīvs - Ķermeņa Ritms ir jūsu atbilde. Šīs neparastais muzikālais konferenču enerdžaizeris garantēti pacels enerģiju pat visizaicinošākajai auditorijai un piešķirs jūsu pasākumam dzīvīgumu un sparu, tieši tad, kad to visvairāk vajadzēs. Jautrs mēli aiz zobiem ritmisks vingrinājums, Ķermeņa Ritms ir mūzika, bet ne tā kā jūs to pazīstat.

Enerģija sāk parādīties tiklīdz mūsu harizmātiskais un mazliet jukušais diriģents iesilda dalībniekus ar dažādiem ķermeņa skaņas vingrinājumiem. Tad viņš lūdz dalībniekiem uzvilkt cimdus. Spilgtas krāsas cimdi ir piestiprināti pie katra jūsu dalībnieka krēsla, lai ikviens varētu piedalīties. Tiklīdz jūsu komandai būs uzvilkti cimdi, tā viņi stampās, iepļaukās un vokalizēs kā viens veselums, lai radītu interesantu un absolūti smieklīgu muzikālo skaņdarbu. . Skaņas un vizuālais baudījums ikvienam nodrošinās smieklu devu, kamēr vien visi kopā izpildīt Ķermeņa Ritmu.

Noteikti trakā, bet viennozīmīgi strādājošā kategorijā, Ķermeņa Ritms izmanto humoru, ritmu un dalīšanos pieredzē, lai uzmundrinātu un apvienotu komandu un sagatavotu dalībniekus atkal pievērstiet konferences tēmai.

Mācību un attīstības rezultāti

Ātrs, dīvains un neticami efektīvs - Ķermeņa Ritms ir neparasts muzikālais konferenču enerdžaizeris, kas garantēti pacels enerģiju pat visizaicinošākajai auditorijai un piešķirs jūsu pasākumam dzīvīgumu un sparu, tieši tad, kad to visvairāk vajadzēs. Nodrošinās to, lai pasākuma dalībnieki atkal ir gatavi savu uzmanību koncentrēt uz konferences mērķiem.
Ķermeņa Ritms izmanto humora, ritma un kopīgas pieredzes spēku, lai enerģizētu un apvienotu komandas ar pozitīvu un atmiņā paliekošu pieredzi. 

Skatīt foto

Skatīt video

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.