Travel Show Team Building City Challenge

Ceļojumu Šovs Izveidojiet mini dokumentālo ceļojuma filmu

Pārskats

  • 2 stundas - 4 stundas
  • Brīvdabā
  • Konkurence
  • Minimums: 10
  • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Skatīt video

Komandu uzdevums ir apskatīt pilsētu vai norises vietu, lai izpētītu, izveidotu scenāriju, izmēģinātu un uzfilmētu mini dokumentālo ceļojuma filmu
Travel Show Logo

Programmas Apraksts

Mēdz teikt, ka ceļojumu šovu vadītājiem ir labākais darbs pasaulē... vai jūsu cilvēki ir gatavi uzņemties šo vienu no aizraujošākajiem, uz norises vietu balstītajiem, komandu saliedēšanas pasākumiem?

Kļūt par ļoti ekeftīviem norises vietas TV producentiem ir ļoti atbildīgs uzdevums. Komandām ir rūpīgi jāsadala pieejamie resursi un jāveic skaidrs lomu sadalījums: vadītāji, filmēšanas komanda, skaņas, norises vietas menedžments, aksesuāri un, protams, režisors. Atspoguļot apskates vietas sirdi un dvēseli ir pats svarīgākais, jo neviens ceļojumu šovs nav pilnīgs bez vadītāja vaibstīšanās izgaršojot vietējās delikateses vai dodoties unikālā pieredzē, kā, piemēram, pārgājienā piesprādzētam uz kamieļa muguras!

Lai gūtu panākumus, katras komandas 5 minūšu garajam video ceļojumam būs jāatbilst noteiktām prasībām, kā, piemēram, būs jābūt: bagātīgai vietu daudzveidībai, vēsturiskām ēkām, tirgum, kultūras objektiem un intervijām ar vietējiem iedzīvotājiem satiktiem turpat uz ielas.

Radoši filmēšanas leņķi, vietējo krāsu atspoguļojums un kvalitatīvi izveidota filma kļūs par dienas uzvarētāju. Fināla laikā komandas izbaudīs un arī kritizēs visu komandu radītos Ceļojumu Šova video un dosies prom ar lieliskiem piemiņas suvenīriem no pasākuma norises vietas.

Radošs un piedzīvojumu pilns veids, kā iepazīt savu konferences vai pasākuma norises vietu. Ceļojumu Šovs ir komandu saliedēšanas pieredze, ko nedrīkst laist garām.

Mācību un attīstības rezultāti

Kļūt par ļoti efektīviem norises vietas TV producentiem ir ļoti atbildīgs uzdevums. Komandām ir rūpīgi jāsadala pieejamie resursi un jāveic skaidrs lomu sadalījums: vadītāji, filmēšanas komanda, skaņas, norises vietas menedžments, aksesuāri un, protams, režisors. Ši jautrā un gandarījuma pilnā aktivitāte ir lielisks veids, lai dalībnieki varētu atklāt sevi, iepazīt viens otru un apkārtni. Ļoti vērtīga kopīga pieredze, ko var izmantot, lai veiktu dažādas analīzes sesijas, kā arī veicinātu pārdomas par kādu tēmu, vēl ilgi pēc aktivitātes beigām. 

Skatīt foto

Skatīt video

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

  • Uzmundrina konferencei
  • Izcilības atklāšana
  • Radošuma veicināšana
  • Komandu saliedēšana

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.