Outdoor corporate team building activity

Sasniegumi Komandas apvienojas virknē dažādu izaicinājumu

Pārskats

  • 1 stunda - 4 stundas
  • Iekštelpās un Brīvdabā
  • Konkurence un Sadarbība
  • Minimums: 10
  • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Skatīt video

Atgriežamies atpakaļ pie pamatiem, pildot problēmu risināšanas uzdevumus, kas balstīti uz komandas dinamikas izpēti.
Breakthrough Logo

Programmas Apraksts

Sasniegumi ir aktīva komandas dinamikas izpētes spēle, kur galvenie atklājumi ir saistīti ar komandu spēju gūt panākumus. Komandām tiek doti vairāki "problēmu risināšanas" uzdevumi, katrs rūpīgi izstrādāts, lai veicinātu komunikāciju savā starpā un izceltu komandu darba aspektus, kas bieži vien paslīd garām nepamanīti!

Pēc īsa ledlauža, grupas tiek sadalītas komandās, kam būs jāseko stingri noteiktam grafikam. Pēc katra uzdevuma vēlamā rezultāta saprašanas, dalībniekiem ātri būs jāizvērtē viņiem pieejamie resursi, jānosaka reāli mērļi un jāpanāk vienprātība par to, kā tas viss tiks sasniegts.

Dotais laiks ir "tieši tik daudz", lai varētu izpildīt katru uzdevumu, tāpēc komandas ir pakļautas spiedienam , tomēr joprojām saglabājot motivāciju, lai gūtu panākumus. Komandas tiek aicinātas izanalizēt savu darbību katrā aktivitāte, lai kaut ko mācītos un varētu pielietot nākamā uzdevuma veikšanā.

Pabeidzot visas aktivitātes, visa grupa apvienosies, lai izpildītu pēdējo gala pārbaudījumu. Šis pārbaudījums var tikt veidots gan uz sadarbību, gan uz savstarpējo konkurenci orientējošs, līdz ar to ikviens var būt uzvarētājs.

Sasniegumi var būt par platformu komandu profilēšanas metodēm, kā, piemēram, Belbin vai Myers-Briggs, kā rezultātā var veikt padziļinātu komandas darba pārskatīšanu un var iegūt daudzus mācību ieguvumus, tomēr, mēs bieži vien redzam, ka aktivitāšu rezultāti runā paši par sevi.

Salīdzinoši īsā laikā komandas apgūst komandas darba pamatus, bet individuālām personām varam novērtēt, kā viņu personīgais saskarsmes stils var ietekmēt visas komandas panākumus.

Sasniegumi ir profesionāli sagatavota aktivitāte, kas var tikt pielāgota gan norises vietai, gan dalībnieku skaitam, gan arī konkrētiem biznesa jautājumiem.

Mācību un attīstības rezultāti

Sasniegumi ļauj komandām apgūt pašus elementārākos komandas darba principus, vienlaicīgi ļaujot katram individuāli izpaust savas spējas un prasmes, kas savukārt, ietekmē visu kopējo rezultātu relatīvi īsā laika sprīdī. Aktivitātes mācību rezultāti runā paši par sevi, jo tiek izveidota platforma, kas ļauj izpētīt dažādus komandu viedošanas faktorus un tehnikas. Elastīgs savā formātā Breakthrough var tikt pielāgots jebkurai norises vietai, dalībnieku skaitam un vēlamajiem rezultātiem

Korporatīvās Sociālās Atbildības Idejas Korporatīvās Sociālās Atbildības Logo

Ņemot vērā, ka Sasniegumi ir lieliska mācību platforma, kā būtu ar domu par "labdarības pasākumu"? Ziedojiet pilnu pasākuma norisi kādai skolai, jauniešu grupai vai jebkuram labdarības fondam, kas gūtu labumu no šīs ar izglītību saistītās aktivitātes. No mūsu puses mēs, nodrošināsim, ka šāda veida labdarībai, šim pasākumam tiks nodrošināta ļoti liela atlaide.

Skatīt foto

Skatīt video

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

  • Izklaide & motivācija
  • Praktiskā vadība
  • Projektu plānošana
  • Komandas dinamika
  • Komandu saliedēšana

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.