Par Catalyst Teambuilding Latvia Header Image

Izcilība nav tikai viena cilvēka darbs - ir vajadzīga komanda. Ļoti laba komanda! Tāda komanda, kādu mēs palīdzēsim jums veidot.

Par mums

Šeit Catalyst Teambuilding grupā mēs uzskatām, ka ir nepieciešama īpaša komanda, lai sniegtu īpašu komandu veidošanas pieredzi

Tādēļ visi mūsu darbinieki tiek rūpīgi atlasīti, tie ir augsti kvalificēti un rūpīgi apmācīti. Mēs strādājam kopā, lai izstrādātu vislabākās komandu veidošanas programmas pasaulē.

 

Oriģinalitāte, Pārbaudītas Vērtības un Entuziastisms

Mēs esam oriģināli, pierādījuši sevi un esam entuziasti, un tās ir vērtības, kas ir mūsu dinamisko pasākumu atslēga.

Mēs, kas esam plaši atzīti kā līderi inovatīvu komandu veidošanas aktivitāšu sniegšanas jomā, kur daudzas komandas gūst godalgas un ir kļuvušas par nozares standartu, pastāvīgi izstrādājam jaunas komandu saliedēšanas un motivāciju paaugstinošas koncepcijas, kuras uzstāda visaugstākos izcilības standartus.

Mēs jums un saviem klientiem piedāvājam pieredzi bez riska, pievēršot uzmanību detaļām, augstiem piegādes standartiem, plašai pieredzei un visaptverošam pasūtījuma un darbderīgu programmu klāstam.

Mēs arī ļoti vēlamies iesaistīt savu auditoriju, iedvesmot sasniegumu gūšanā un palīdzēt veikt izmaiņas jūsu organizācijā. Tāpat arī mēs ceram, ka jums būs interesanta jebkāda mūsu sniegtā pieredze.

Mūsu case studies un rekomendācijas sniedz reālās dzīves faktu atspoguļošanu par mūsu komandu veidošanas pasākumu pārbaudītiem rezultātiem.

 

Mūsu attiecības ar jums

Mūsu unikālie pasākumi tiek organizēti kā konferences, mācību programmas vai uzņēmuma svētku neatņemama satāvdaļa, pēc iespējas vairāk pielāgojot katru aktivitāti saistībā ar jūsu uzņēmējdarbību, vērtībām, zīmolu un kultūru.

Lai gan mūsu iespaidīgā, radošā un inovatīvākā komandu veidošanas programmu klāsta dēļ mēs esam plaši pazīstami, mēs arī esam pazīstami savas spējas dēļ pielāgot savus pasākumus jebkurai situācijai, mērķim vai grupai jebkur pasaulē un izplānot tos līdz vissīkākajai detaļai organizatoriskajā, laika un budžeta ziņā.

Tāpat arī mēs strādājam gan ar lieliem, gan maziem uzņēmumiem, sākot no galvenajiem līderiem biznesa pasaulē - piemēram, HSBC, Deloitte un Serco, un beidzot ar nelielākiem uzņēmumiem, kur katrs ir unikāls un darbojas, lai palīdzētu savām komandām palielināt savu potenciālu.

 

Jūsu pasākums

Tagad jūs esat ieguvuši priekšstatu par to, kas mēs esam un ko mēs darām, tādēļ kāpēc gan jums nepastāstīt, kas esat jūs un kādas ir jūsu īpašās komandu veidošanas vajadzības?

Sazinieties ar mums jau tagad!