Orangeworks Header Image

Galvenās detaļas

Reģions
Īrijas Republika
Galvenie kontakti
David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly
Mājas lapa
www.orangeworks.ie
Catalyst Mājas lapa
www.catalystteambuilding.ie

teambuilding.ie ir Īrijas izcilākais komandu saliedēšanas uzņēmums, kas piedāvā Catalyst komandu saliedējošās aktivitātes, uzņēmējdarbības spēles un konferences aktivizatorus visur Īrijā.

teambuilding.ie zīmols pilnīgi pieder Xtreme.ie, Īrijas lielākajam brīvdabas piedzīvojumu un komandu saliedēšanas pasākumu uzņēmumam. teambuilding.ie ir biznesa daļa, kas sniedz Catalyst Teambuilding programmu pakalpojumus un koncentrējas tikai uz to, lai palīdzētu menedžmenta komandām uzlabot savas uzņēmējdarbības efektivitāti ar personāla palīdzību.
Populāras teambuilding.ie aktivitātes iekļauj komandu darba programmas (piemēram, darbošanos komandā kopēja mērķa vārdā), konferences aktivitātes (komandu spēles pirms un pēc konferences), enerdžaizerus un ledlaužus, komandu menedžmenta programmas, komandu vingrinājumus, komandu attīstību, palīdzību jūsu personālam apzināties komandu darba priekšrocības, un, protams, plašu klāstu jautru un aizraujošu komandu spēļu.
teambuilding.ie komanda saprot, kas nepieciešams, lai motivētu jūsu personālu un panāktu vislielāko personāla efektivitāti. teambuilding.ie, kas sniedz Catalyst Teambuilding portfolio pakalpojumus īpaši Īrijas republikā, ir plašs klāsts komandu un grupu programmu, lai palīdzētu jums sasniegt šo mērķi.