Galvenās detaļas

Reģions
Indija
Galvenie kontakti
Oscar D'Silva , Sachid Tharayil
Mājas lapa
www.dfrens.com
Catalyst Mājas lapa
www.catalystteambuilding.in

d’frens Consulting ir vienīgais Catalyst licences īpašnieks Indijā. Ar birojiem un nozīmīgākajiem darbiniekiem Bengalorā, Mumbajā, Deli un Goa viņi piedāvā plašu klāstu inovatīvu komandu saliedējošo pasākumu visā valstī un jau šobrīd tiek uzskatīti par šī jaunā un dinamiskā tirgus līderiem.

d’frens prioritāte komandu saliedēšanas pakalpojumu sniegšanā ir pakalpojuma kvalitāte. Viņiem ir bagātīga pieredze konsultēšanā, kā arī ekspertu statuss darbinieku iesaistīšanā un iekšējās komunikācijas veicināšanā Indijas pazīstamākajos uzņēmumos.

d’frens ņem vērā ikviena klienta prasības un vajadzību novērtējumu ikvienā komandu aktivitātē. Adaptēšanās, plānošana, īstenošana un piegādes kvalitāte katru programmu padara unikālu, neaizmirstamu un ideāli piemērotu klienta vajadzībām. d’frens efektīvā atbalsta un loģistikas komanda nodrošina, ka jums katrreiz ir iespēja izvēlēties praktiski jebkuru pasākuma norises vietu Indijā, gūt lielisku pieredzi, garantētus panākumus un panākt 100% darbinieku iesaisti.

Lai pieteiktos nākamajam komandu saliedēšanas pasākumam, konferences uzmundrināšanas pasākumam, "ledlauzim", individuāli izstrādātai apmācību programmai vai biznesa simulācijai Indijā, lūdzu, sazinieties ar: info@catalystteambuilding.in