Galvenās detaļas

Reģions
Krievija
Galvenie kontakti
Maria Varlamova, Irek Mansurov
Mājas lapa
www.catalystteambuilding.ru

Russkie Prostori un Fabrika, divi neatkarīgi komandu saliedēšanas uzņēmumi ir apvienojušies, lai iegūtu vienīgo Catalyst Teambuilding licenci Krievijā.

Russkie Prostori un Fabrika harmoniski sadarbojas, rīkojoties ar vienīgo Catalyst Global licenci Krievijā. Mūsu savstarpēji papildinošās spējas piedāvā klientiem vislabāko komandu saliedēšanas pieredzi.

Mēs šobrīd esam gatavi operatīvi piedāvāt uzmundrinošos pasākumus jebkurai konferencei, un inovatīvas komandu saliedējošanas aktivitātes jebkura dalībnieku skaita grupām sākot no 10 līdz pat 10 000 (gan iekštelpās, gan brīvdabā), atbilstoši jūsu prasībām. Mēs organizējam komandu saliedēšanas aktivitātes, kas precīzi atbilst jūsu cerībām un panāk vislielākos iespējamos rezultātus.

Catalyst Teambuidling Russia darbojas no birojiem Maskavā, Sanktpēterburgā un Sočos, un piedāvā Catalyst programmas jebkurā vietā visās deviņās laika zonās Krievijā!

Mūsu portfolio ir vairāk nekā 150 starptautiski atzītas aktivitātes, un mēs labprāt aizsūtīsim jums papildu informāciju. Apmeklējiet arī mūsu mājas lapu: www.catalystteambuilding.ru.