Galvenās detaļas

Reģions
ASV
Galvenie kontakti
Katie Kaiser
Mājas lapa
www.catalystevents.com

Ar galveno biroju Vašingtonā, ilggadējais partneris Catalyst Events piedāvā komandu saliedēšanas risinājumus un interaktīvās konferenču intervences visā Amerikā.

Izcilība prasa vairāk kā vienu personu - tā prasa komandu. Ļoti labu komandu! Catalyst Events USA pārvalda Catalyst Global partneris Lielbritānijā Bluehat Group.

Catalyst USA jau 20 gadu garumā piegādā nepārspējamas komandu saliedēšanas aktivitātes visā Amerikā, sākot ar Ņujorku, Bostonu, LA, Čikāgu, San Fransisko gan lieliem uzņēmumiem - tādiem kā Accenture, gan arī maziem uzņēmumiem. Nekas nav pārāk liels vai pārāk mazs. Catalyst USA ir zināšanas un pieredze, lai ieteiktu labākos komandu veidošanas pasākumus, kas atbilstu jūsu komandas vajadzībām.

Šīs zināšanas par vietējo tirgu apvienojumā ar Bluhat Group zināšanām un pasaulē atzītajiem Catalyst Global komandu saliedēšanas produktiem, nozīmē, ka Catalyst Events USA ir veiksmīgi pozicionēts, lai noorganizētu jūsu nākamo korporatīvo komandu saliedēšanas pasākumu, konferences ledlauzi un personāla attīstības vai mācību sesiju.

Catalyst Global ir plaši atzīts kā līderis inovatīvu komandu veidošanas pasākumu organizēšanā un Bluehat Group ir godalgotākā komandu saliedēšanas un korporatīvo pasākumu un sapulču organizēšanas uzņēmums.