Asia Ability Header Image

Galvenās detaļas

Reģions
Singapūra, Malaizija, Taizeme, Vjetnama
Galvenie kontakti
David Powell, David Fotheringham, Audrey Jinivon
Mājas lapa
www.asiaability.com
Catalyst Mājas lapa
www.catalystteambuilding.my

Asia Ability ir viens no diviem oficiāli licencētajiem Catalyst komandu saliedēšanas pakalpojumu sniedzējiem Dienvidaustrumāzijā. Viņi regulāri vada radošus komandu saliedēšanas pasākumus Malaizijā, Singapūrā, Taizemē, Filipīnu salās, Indonēzijā un Vjetnamā.

Asia Ability ir ieguvusi labu izpratni un lielu pieredzi, strādājot Dienvidaustrumāzijas reģiona tirgos, regulāri sadarbojoties ar viesnīcām un kūrortiem, izstrādājot programmas vai nu konferences telpām vai arī brīvdabā kūrorta teritorijā, pludmalē vai kādā nomaļā paradīzes salā, džungļos un pat pilsētas ielās!

Par Asia Ability panākumiem un apbrīnojami efektīvo attīstības programmu izstrādē visās uzņēmējdarbības nozarēs mēs esam pateicību parādā mūsu ļoti motivētajiem un talantīgajiem konsultantiem, treneriem, koordinatoriem, programmu menedžeriem, gidiem un sadarbības partneriem. Mēs viņu darbu papildinām, pastāvīgi un nopietni atbalstot drošības un loģistikas jautājumos.

Mūsu daudznacionālie komandas dalībnieki ir augstākajā mērā profesionāli, pieredzējuši un kvalificēti korporatīvie treneri un pasākumu menedžeri – dzīvīgi, aizrautīgi, saprotoši un jautri!
Apmeklējiet www.catalystteambuilding.asia lai uzzinātu vairāk.