2015. gada 26. marts

Īrijā 36 dalībnieku grupa no Microsoft, ar aizrautību un vienoti smieklos, devās cauri uzdevumiem, lai izveidotu automašīnas modeli dragreisa sacensībām pašās beigās.

Komandas no Microsoft piedalījās virknē izaicinājumu, kuru laikā varēja pārbaudīt komandu dinamiku, kamēr komanda ieguva nepieciešamās sastāvdaļas mašīnas būvniecībai. Izmantojot projektu plānošanas iemaņas, viņi kopīgi kā komanda būvēja automašīnas un pēc tam izmantojot kolektīvās radošās prasmes dizainēja un dekorēja reklāmas materiākus un atbalsta plakātus, lai uzmundrinātu savu komandu! Microsoft komandu morāle bija ļoti augsta, jo viņi izbaudīja katru minūti no uzdevumiem un izaicinājumiem.

Komandas ieņēma starta pozīcijas un karogam noplīvojot, izraudzītie mehāniķi piepumpēja gaisa raķetes, lai palaistu mašīnas startā un panāktu pēc iespējas tālāku aizbraukšanu trasē. Microsoft dalībnieki atbalstīja savas komandas ar karsējiiem, vicinot plakātus un karogus!

Foto finišs!! Galu, galā var būt tikai viens uzvarētājs, līdz ar to automašīna, kas aizbrauca vistālāk un veica vistaisnāko ceļu pa trasi, tika paziņota par uzvarētājiem.