2014. gada 12. marts

Formula 1 (Formula One) iespējams ir vislabākā komandu darba pieredze. Laiks tiek iegūts un zaudēts atkarībā no sacensību ātruma un pitstopa steigas. Globālā reklāmas aģentūra DDB nesen pārbaudīja savu komandu spējas, izmantojot Klāj Vaļā: Formula 1 (Flat Out-Formula One) aktivitāti Makao.

Gatavošanās & Plānošana

Komandu saliedēšana sākās ar to, ka katra komanda saņēma instrukciju brošūru ar plāniem kā atzīmēt, marķēt un izgriezt dažādas Formula 1 mašīnas detaļas no plakana kartona. Komandas aizrautīgi sāka veidot tādas detaļas kā kabīni, motora kārbu, kreiso un labo paneli un kāpšļus, pārsegu, purngalu un priekšējās un aizmugurējās aerodinamiskās virsmas.

Konstrukcijas - attīstīšanas komandas gars

Kad sastāvdaļas bija izgatavotas, komandas pievienoja kartona riteņus pie galvenās šasijas akseliem. Tad pie priekšējiem akseliem pievienotās stūres koponentes tika pārbaudītas, un mašīnai bija vajadzīgs vēl tikai viens elements – uztūnešana! Tika izmantota dažāda sacīkšu atribūtika, kā arī baloni un DDB logo, lai izdekorētu ikvienas komandas mašīnu. Tas veicināja piederības un gandarījuma izjūtu, un spēcināja komandas garu, lai nodrošinātu, ka komandas ir pietiekami aizsvilušās.

Sacīkstes – Komandu sacensības!

Pēc parādes un komandas pieredzes pārskata, notika vairākas karstas sacensības. Ierodoties pitstopā, pilots tika mainīts, un visa komanda pagrieza mašīnu par 180 grādiem, lai pamestu pitstopu un turpinātu sacensību. Šajā brīdī, atkarībā no laika menedžmenta, efektīva komandu darba un noskaņošanās gūt panākumus, laiks tika iegūts vai zaudēts. Dalība sacensībās nozīmē, ka tikai divas komandas tiks līdz finālam, un viena komanda sasniegs šampanieša goda pjedestālu!

Laimīgais klients

Klāj Vaļā: Formula 1 ir unikāls un inovatīvs komandu saliedēšanas pasākums, kurā visi ir iesaistīti pūliņos uzvarēt. Sākot ar konstrukciju un dekorācijām, līdz informatīvajai daļai un karstajām sacensībām, viscaur dalībniekus pavada komandas gars, un noslēguma sacensības ir neaizmirstams notikums visiem iesaistītajiem.Geok Pin Tan, finanšu direktors, DDB Worldwide Ltd.

Uzklikšķi šeit, lai saņemtu vairāk informācijas par Klāj vaļā: Formula 1