Uzziniet, kā mēs esam sastrādājušies ar saviem klientiem, palīdzot viņiem sasniegt viņu darbības mērķus, izmantojot mūsu inovatīvos komandu saliedēšanas pasākumus!

Koncentrācija uz komunikāciju un korporatīvajām vērtībām - MTU Maintenance

2018. gada 19. februāris

Ar galveno mērķi uzlabot komunikāciju un izpratni par galvenajām korporatīvajām vērtībām daudznacionālā uzņēmumā, Eventology nodrošināja Lielo Gleznu priekš 400 MTU Maintenance darbiniekiem Ričmondā, Kanādā. Lasīt vairāk..

Dienvidāfrikas komandas sagrauj "Beat the Box" pasaules rekordu - DStv Digital Media

2017. gada 13. marts

Februārī komandas no "DStv Digital Media" sabruka pašreizējo rekordu, pārspējot vairāk nekā 600 komandas visā pasaulē. "Dream Team Catalyst" vadīja sešas "Beat the Box" spēļu sesijas 15.-16.februārī. Lasīt vairāk..

Pirmā "Orķestris!" spēle Amerikā

2017. gada 11. marts

"Orķestris!" ir "Catalyst Global" komandas veidošanas pasākums, kas pilnība pārveido cilvēkus orķestrī tikai 90 minūtes laikā. Pirmo reizi tās tika piegādāts Rietumu puslodē kopā ar "Eventology" kompāniju no "Catalyst Canada". Lasīt vairāk..

"Beat the Box" spēle 9 valstīs - Continental Engineering Services

2016. gada 23. septembris

"Continental Engineering Services" svin sava CES departamenta 10 gadu jubileju ar globālu "Beat the Box" komandas veidošanas pasākumu 9 valstīs, 11 pilsētās un ar 1188 darbiniekiem. Lasīt vairāk..

"Divas ciltis" Shangri-La's Mactan Resort & Spa viesnīcā - 200 delegātu no starptautiskās korporācijas

2015. gada 25. jūnijs

"Catalyst Team Building Philippines" izstrādāja un piegādāja "Catalyst Global" olimpiādes stila komandas veidošanas pasākumu - "Divas ciltis" Shangri-La's Mactan spa kūrortā, Filipīnās. Lasīt vairāk..

Go Team izpētes misija - Dubaijas tūrisms

2015. gada 7. maijs

Dubai Tourism veicināja izpētes misiju savu Āzijas tirgū klientu grupai no Ķīnas, Dienvidāzijas un Indijas. Viņi aicināja klientus no MICE un korporatīvajiem uzņēmumiem iepazīties ar Dubaiju. Lasīt vairāk..

Klāj vaļā: Formula 1 kopā ar Team Up Events - Turners

2015. gada 28. aprīlis

Jaunzēlandes pasaules slavenā vīna darītava "Villa Maria Estate" bija izcila vieta, kur Klāj vaļā: Formula 1 Grand Prix pasākumā piedalījās dalībnieki no kompānijas “Turners” Lasīt vairāk..

Koncentrēties uz organizācijas vērtībām - Home Retail Group

2015. gada 24. aprīlis

Catalyst Global partneri Honkongā – Team Building Asia nesen pavadīja 1,5 dienas, piedaloties komandu veidošanas pasākumos kopā ar Home Retail Group Lasīt vairāk..

Gatavojieties Boom Time! - Office Products Depot

2015. gada 3. aprīlis

120 darbinieki no Office Products Depot no visas Jaunzēlandes nesen rīkoja savu Nacionālo konferenci Trīnitias piestātnē, Taurangā, Jaunzēlandes ziemeļu salā. Organizatori izvēlējās Team Up Events un Catalyst Global strauju ledlauzi Boom Time, lai padarītu konferenci par ātro un enerģisko notikumu! Lasīt vairāk..

Augsta enerģija un jautrība ar Komandas Faktoru - Microsoft

2015. gada 26. marts

Īrijā 36 dalībnieku grupa no Microsoft, ar aizrautību un vienoti smieklos, devās cauri uzdevumiem, lai izveidotu automašīnas modeli dragreisa sacensībām pašās beigās. Lasīt vairāk..