Neticiet mums uz vārda. Palasiet, ko mūsu klienti saka par mums.

"What the team liked most about Chain Reaction was the challenge to connect the tables, which is often an issue during daily work: how to connect with a colleague from another department. I can highly recommend Chain Reaction and Catalyst China, Team Building Asia.”

Juergen Heise LEHVOSS Shanghai

Pārstāvot Catalyst Global, Aģentūras ŪPAS organizētās komandas veidošanas aktivitātes ir pārsteidzošas un inovatīvas biznesa simulācijas aktivitātes, kas veicina radošumu, spēcīgu sadarbību un visas komandas iesaistīšanos. Tās piepilda dalībniekus ar pozitīvu adrenalīna devu un rada perfektu veidu kā gūt jautrību, taču šīm aktivitātēm ir liels potenciāls, lai tās varētu izmantot kā vērtīgus mācību līdzekļus, kas sniedz bagātīgu ieskatu par komandas uzvedību un var tikt izmantota kā daļa no komandas attīstības plānu, lai palielinātu veiktspēju. Noteikti ieteiktu izmēģināt aktivitātes "Beat The Box", "Dodies Apkārt Pasaulei" un "Domino Efektu".

Eglė Rosenaitė Wrigleys Baltic

Paldies par lieliski pavadītu laiku - mēs ļoti izbaudījām šīs divas dienas.

Avis

Paldies jums par kārtējo, pārliecinošo komandu saliedēšanas pasākumu, ko izbaudīja pilnīgi visi!

Deloitte Consulting

Mēs tikai gribējām īsi izteikt pateicību par šo fantastisko rītu – visiem, kuri piedalījās, ļoti patika, un mēs ļoti daudz ko iemācījāmies no šīm aktivitātēm. Ceram uz turpmāku sadarbību ar jums arī nākotnē!!

McDonalds

Paldies jums vēlreiz par patiesi brīnišķīgu izbraukumu pagājušajā nedēļā. Mēs esam dzirdējuši lieliskas lietas no dalībniekiem, ka viņi patiešām izbaudīja to un secināja, kas tas bija lielisks veids, kā noslēgt mūsu programmu. Mēs domājam, ka esam lieliskā formā mūsu nākotnes plāniem!

Google

Peak Performance was the highlight of Artisan Recruitments annual conference and strategy planning day. We wanted an activity that would give a sense of competition, an opportunity for fast thinking, resilience, team work and provide our team with a bit of entertainment along the way. Our team were really engaged in the activity and had a great time with the challenges that were also part of the Peak Performance game. The results lasted back at work with team members taking the skills they learned back to the office and we are still hearing people talk about making flags, building tents and figuring out the rope harnesses. As the People and Culture Manager I highly recommend Peak Performance by Be Challenged.

Skye London Artisan Recruitments

Dzīvojam joprojām ar jaukām atmiņām no Jūsu organizētā pasākuma! No daudziem saviem kolēģiem esmu dzirdējis tikai labu! Viss bija brīnišķīgi! Tagad iesaku Jūs visiem paziņām! Paldies! Lai Jums veicas!

Andis Zalpēteris Latvijas Valsts Meži
Pasākums: Lielā Glezna

Mēs izmantojām spēli „Kinomāksla“, lai sāktu mūsu līderu semināru, tāpēc mūsu dienas sākums bija ļoti veiksmīgs. Mēs saņēmām īsas multiplikācijas filmiņas un veidojām jaunus scenārijus, kas ir balstīti uz reālām menedžmenta situācijām. Rezultāti bija forši un jautri, cilvēki bija pārsteigti: 'Vai tā tiešām ir mana balss?" Šī spēle ir visai intensīva, lomas ir jāsadala ātri, tāpēc nav lieka laika, lai ieslīgtu diskusijās. Es noteikti iesaku Catalyst!

Jaanika Lill Eesti Energia
Pasākums: Kinomāksla

We have been working with Catalyst Romania - UNIVERSUM since 2006 on employer branding projects, incentive and corporate events, internal animation and team-building activities that involved all company employees from middle to top management, from staff to supervisors. I can confirm that they were extremely dedicated to our projects and their contribution was highly appreciated and I must emphasize on their drive and enthusiasm, attention to detail, initiative, energy level, imagination, flexibility. Besides being a joy to work with, UNIVERSUM was able to present creative ideas and had successfully developed and implements them during our event. Catalyst was a resourceful, creative, and solution-oriented agency that was frequently able to come up with new and innovative approaches to the assigned project. We highly recommend UNIVERSUM as a supplier; they are not only a true business partner who invariably understands exactly what a project is all about from the outset, but also how to get it done quickly and effectively. DANONE Romania will continue to work together with UNIVERSUM and we are recommending them for their professionalism and creativity both in developing and implementing corporate projects.

Luiza Toma Danone Romania

Aktivitāte bija iedvesmojoša un uzlaboja mūsu komandu savstarpējo sadarbību. Vienkāršība padarīja Žurku Slazdu (Rat Trap) par interesantu un baudāmu pieredzi, kas patika ikvienam dalībniekam.

Jade Lo WWF - Hong Kong
Pasākums: Žurku Slazds

Participants of the Go Team adventures in Sigulda returned in a very good mood and surprised by the very well-prepared, thoughtful and arranged event. Everyone was able to choose how much they want to walk and how many things they want to see from Sigulda. Ride with soft-bob, was like the cherry on top of the dessert - a perfect ending of an event. As well awards - tasty gingerbreads, were great. Everyone was filled with positive emotions, satisfied with event organization and very well-spent day. Thank you for cooperation and I certainly hope to work together in the future.

Evija Dreimane Ernst & Young Baltic

Komandas Faktors (Team Torque) patika visam mūsu personālam un bija ļoti nozīmīga mūsu komandas attīstības daļa. Es ceru, ka drīzumā kopīgi ieplānosim vēl kādu pasākumu!

Wataniya Telecom
Pasākums: Komandas faktors

Šis komandu saliedēšanas pasākums līdz šim brīdim ir bijis vislabākais! Tas viennozīmīgi ir jūsu komandas nopelns!

BASF

Pasākums bija izcils un ļoti labi noorganizēts! Mūsu komanda to ļoti novērtēja un personiski es esmu ļoti pateicīgs visiem, kas piedalījās tā veiksmīgā īstenošanā. Paldies jums vēlreiz!

Dade Behring

Īstenojot Chariot Challange aktivitāti, bija ļoti patīkami strādāt ar jūsu Pārdošanas un Pasākumu organizēšanas komandu!

Edward W Kelley & Partners

Jūsu personāls lieliski paveica savu darbu, uzturot dzīvību mūsu F1 aktivitātē! Paldies, un tā turpināt!

Carrier Transicold Europe

Eiforija, ko izraisīja priekšnesums, bija neaprakstāma un tiešām visiem sniedza ļoti īpašu pieredzi.

Bupa
Pasākums: Orķestris!

Jūsu komanda iznesa cauri visam pasākumam komandu saliedēšanas elementus tā, ka pasākuma dalībnieki to pat nepamanīja!

Aventis

Es gribu pateikties jums par baudāmu un interesantu nedēļas nogali. Es domāju, ka šis bija viens no labākajiem šāda veida pasākumiem, ko man ir bijis tas prieks apmeklēt.

Barclays Capital

Jūs pārsniedzāt mūsu gaidas - izcili! Es turpināšu ar jums sazināties! Atgriezeniskā saite no mūsu komandas ir "WOW"! Viņi nebija domājuši, ka tas, ko mēs sasniedzām, bija iespējams. Kā jūs teicāt: Neiespējamais kļūst iespējams!

Barclays Capital

Liels PALDIES jums un jūsu komandai par Lielās Gleznas (Big Picture) aktivitātes patiesi vienreizēju īstenošanu. Manuprāt, dalībnieki guva ļoti labu iespaidu par Investec un mūsu "unikalitāti". Kā jau jums vakar minēju, jūs ļoti labi saprotat Investec, un jums piemīt pāri plūstoša aizrautība un enerģija. Paldies, ka atsūtījāt fotogrāfijas, es tās jau aizsūtīju pasākuma dalībniekiem. Mēs priecāsimies arī turpmāk sadarboties ar jums.

Investec Bank
Pasākums: Lielā Glezna

Šķiet, ka visiem bija ļoti jautri un visi ir iedvesmoti izplatīt vēstījumu tālāk.

Estée Lauder

Paldies par ļoti aizdomīga un ciniska pūļa pārvēršanu entuziastiskos un aizrautīgos cilvēkos … Lielās Gleznas (Big Picture) iespaids uz publiku bija apbrīnojams. Cilvēki vēl aizvien nespēj noticēt, ka piedalījās šī, mūsu iekšpagalmā izstādītā, meistardarba radīšanā. Ēkā joprojām jūtams pasākuma dienas satraukums un visiem ir uzlabojies noskaņojums. Jūs rullējat!

Ericsson
Pasākums: Lielā Glezna

Visa diena bija elpu aizraujoša pieredze. Es to patiesi izbaudīju.

Johnson Matthey

Mēs lieliski pavadījām laiku – ne tikai daudz uzzinājām par sevi kā komandu, bet arī apzinājāmies savas individuālās kļūmes. Par spīti aukstajiem laikapstākļiem, mēs ļoti patīkami pavadījām laiku. Jūsu komanda bija izcila – pat palīdzēja man produktu sagatavošanā, iepakojot dāvanu kārbas mūsu pasākumam Pirmdienas vakarā.

Johnson & Johnson

Aktivitāte bija AUGSTĀKAJĀ MĒRĀ patīkama un fantastiska! Labi padarīts darbs - uz tikšanos jau drīz, mūsu budžeta konferencē!

McCain

Reklāmas Pauzes (Commercial Break) aktivitāte bija absolūti neaprakstāma! Visiem ļoti patika gala rezultāts un apbalvošanas ceremonijas profesionālisms.

Nestlé
Pasākums: Reklāmas Pauze

Labākais komandu pasākums pasaulē!

roc consulting

Vispirms, liels paldies jums un visai komandai par patiesi brīnišķīgu nedēļas nogali - no sākuma līdz beigām. No komandu saliedēšanas aktivitāšu skatupunkta šī nedēļas nogale pārsniedza visas manas cerības, ņemot vērā, ka arī iepriekš esmu bijis līdzīgās nedēļas nogalēs. Mūsu komanda patiesi saliedējās (bieži tas ir tikai mīts un baumo, ka šādas nedēļas nogales patiesībā ir tikai MILZĪGA ballīte). Aktivitātes bija labi strukturētas un organizētas, un visādā ziņā ņēma vērā ikvienu dalībnieku.

Reckitt Benckiser

Visiem ļoti patika. Aktivitātes foršas un interaktīvas… Kopumā lieliska diena.

Sab Miller

Mums bija ļoti jautri. Pasākums bija ļoti izglītojošs. Jūsu komanda bija ļoti kompetenta un tik profesionāla! Viņi zināja, ko no viņiem sagaida, un izpildīja to profesionāli. EXCO komanda ir sniegusi lieliskas izmaiņas, ir parādījies komandas gars starp mums pašiem un mūsu komandas biedriem.Mēs patiesi ceram uz turpmāku sadarbību ar jūsu komandu tuvākajā nākotnē.

USAID

Ko gan var teikt - DIENA BIJA LIELISKA!! LIELS paldies jums un jūsu komandai, jūs kārtējo reizi pārsniedzāt mūsu cerības.

Virgin Atlantic Airways

Participants of the Go Team adventures in Sigulda returned in a very good mood and surprised by the very well-prepared, thoughtful and arranged event. Everyone was able to choose how much they want to walk and how many things they want to see from Sigulda. Ride with soft-bob, was like the cherry on top of the dessert - a perfect ending of an event. As well awards - tasty gingerbreads, were great. Everyone was filled with positive emotions, satisfied with event organization and very well-spent day. Thank you for cooperation and I certainly hope to work together in the future.

Evija Dreimane Ernst & Young Baltic

We used the game Re-Dub to kick off one of our leader´s seminar and our day started very successfully. We got little cartoon clips and we created new scenarios based on real management situations. Results were cool and humorous and people were surprised: "Is that really my voice?". The game is pleasantly intense, roles have to be divided very quickly and there is no extra time for further discussions. I definitely recommend Catalyst!

Jannika Lill Estonian Energy
Pasākums: Kinomāksla

Team building activities organized by Agency ŪPAS, that represents the Catalyst Global, are amazing and innovative business simulations, that ignite creativity, strong cooperation and high level of engagement within the team. It fills the participants with positive adrenaline and creates a perfect way of having fun, but also the activities have great potential to be used as valuable learning tools, that provide rich insights on team behaviours and can be a part of a team development plan in order to increase performance. Would definitely recommend trying Beat the Box, Bean Around the World and The Domino Effect team building programs.

Eglė Rosenaitė Wrigley Baltics

Domino Effect is a team building game with profound learning outcomes which are easy to adapted into everyday work situations. Following analysis is what turns this game from a common past time entertainment into a way of learning.

Karin Taalik Elektrilevi
Pasākums: Domino Efekts

We hired UNIVERSUM for a teambuilding event for XEROX Top Management Team. We loved from the very beginning their enthusiasm and their fresh and creative ideas. The concept they proposed was original, memorable and equally entertaining. They have our appreciation also because they managed to accommodate the diverse nature of our group, while keeping everybody involved and feeling part of the team. We warmly recommend UNIVERSUM for any company that is looking for a reliable and creative partner for their teambuilding or any other events dedicated to their employees.

Mihaela Ionita Xerox Romania

We are still living with nice memories from your organised event The Big Picture. I have heard only good things from my collegues. Everything was wonderful! Now I suggest you to all my acquaintances. Thank you! Good luck!

Andis Zalpēteris Latvian State Forests

We are still living with nice memories from your organised event The Big Picture. I have heard only good things from my collegues. Everything was wonderful! Now I suggest you to all my acquaintances. Thank you! Good luck!

Andis Zalpēteris Latvian State Forests
Pasākums: Lielā Glezna