Corporate Responsibility Header Image
Mūsu komandā risinājumi ir izstrādāti , lai atbalstītu organizācijas, kas saprot , cik svarīgi ir sociālās atbildības - viņi cenšas radīt pozitīvu ietekmi uz to darbību uz vidi un līdz ar to parādīt piemēru .

Mēs vienmēr apzināmies mūsu produktu, aktivitāšu un piedāvāto pakalpojuu ietekmi uz vidi un sabiedrību. Mūsu produkti/pakalpojumi ir izstrādāti pēc iespējas vairāk domājot par iespējamiem sociāliem un vidi ietekmējošiem faktoriem, kā piemēram, transportu, efektīvu enerģijas izmantošanu un atkritumu pārstrādi. Organizējot pasākumus mēs cenšamies samazināt mūsu ietekmi uz apkārtējo vidi un strādāt, lai sniegtu sabiedriebai kādu labumu. Lai iegūtu sīkāku informāciju iepazīstieties ar mūsu uzņēmuma politiku.

KSA veicinošas Komandu Saliedēšanas Idejas

Ilgtspējīgiem un atbildīgiem uzņēmumiem šeit ir daži ieteikumi, kā mūsu komandu saliedēšanas aktivitātes ir iespējams pielāgot jūsu izvēlētajam labdarības, sociālās palīdzības vai vides aizsardzības projektam un/vai NVO, kas ļauj jums aktīvi iesaistīties dažādās darbībās veicinot sociālo labumu sniegšanu, kā arī veicinot darbības , kas pozitīvi ietekmē apkārtējo vidi. 

Lai izvēlētos jums piemērotāko KSA programmu, lūdzu sazinieties ar mums.

Tree-Mend-Us Team Building Corporate Social Activity

Brīnumu Mežs

Koku stādīšanas misija ar Korporatīvās Sociālās Atbildības veicināšanu

Go Team Go Give CRS Team Building Event

Go Team - Go Give

Apvienojot Go Team dārgumu medību jautrību un pateicoties B1G1 ziedošanas priekam, Go Give ir galvenais KSA komandas veidošanas pasākums.

Building A Dream Corporate Social Responsibility Program

Piepildīt Sapni

Spēcīga un neticamu piepildījumu sniedzoša komandu saliedēšanas aktivitāte, kas pilnībā iesaista ikvienu dalībnieku komandas pārbaudījumā pareizi salikt pilnīgi jaunu velosipēdu.

Toy Factory team building fun activity

Rotaļlietu Rūpnīca

Izbaudiet radīšanas prieku, saliedējiet komandas dalībniekus un palīdziet bērniem ar vajadzībām. Rotaļlietu Rūpnīca ir jauns korporatīvās sociālās atbildības koncepts, kas orientēts uz efektivitāti un radošumu.

Horses for Causes Outdoor Fun Games

Zirgu Sacīkstes

Spilgta sacīkšu nakts, kas kulmē ar šūpojošām zirgu sacīkstēm

Uniting Teams with Bridging the Divide

Aizas Pārvarēšana

  Aizas pārvarēšanu var izveidot tā, ka katru tilta sastāvdaļu komanda prezentē kā pamatu ilgtspējīgas attīstības papildu vēstījumiem. Lai sasniegtu gala mērķi, komandām ir jādalās ar resursiem, jāsamazina nevajadzīgu ceļojumu skaits, un cik vien iespējams jāierobežo budžets un jālieto otrreizējās pārstrādes materiāli. Tas ir veids, kā radīt izpratni par jebkura projekta ietekmi uz vidi un par dažādu partneru gaidām.  

Beatswork corporate teambuilding activity

BeatsWork

Vai esat kādreiz piedzīvojis Beatswork un vienotības sajūtu, ko šis pasākums rada? Kā izdarīt tā, lai dalītos ar šo pozitīvo pieredzi ar plašāku sabiedrību? Lūdziet brīvprātīgus cilvēkus organizēt šo pasākumu vietējā mērogā: izveidojiet sponsorētu Samba Grupu, spēlējiet bērnu slimnīcā vai aprūpes namā. Veidi, kā panākt fantastiskus rezultātus komandas veidošanā, ir ierobežoti tikai ar Jūsu iztēli! 

Funk The Junk Team Bonding Activities

Funk the Junk

"Funk the Junk" ir apzināti pozicionēts, lai nodrošinātu pārstrādi un atjautību mūsu darba kārtībā. Tā ir reāls darījums, viss tiek pārstrādāts. Šis produkts patiešām paaugstina "zaļās" vērtības un izbrīns visus, kas piedalās šajā aktivitātē.

Flat Out On The Buses Team Building Fun Challenges

Klāj Vaļā: Autobuss

Autobuss ir ideāli piemērots, lai vāktu ziedojumus skolām un citiem labdarības mērķiem. Komandas var likt likmes uz sacensību iznākumu vai pat iet jau līmeni augstāk un pirms pasākuma pat uzrunāt sponsorus savām autobusu reklāmām un iegūtu naudu par reklāmas vietu ziedot jūsu uzņēmuma izvēlētajam labdarības mērķim.

Flat Out F1 Corporate Outdoor Team Building Fun

Klāj vaļā: Formula 1

Catalyst KSA politikas ietvaros viens no mūsu globālajiem partneriem nesen šo aktivitāti ziedoja skolai. Bērni šī dinamiskā uzdevuma laikā ne tikai izglītojās, bet arī savāca lielu naudas summu labdarībai. Pirms paša notikuma katrai no komandām tika lūgts meklēt īstu korporatīvo sponsoru savām F1 konstrukcijām. Raksturu veidojoša aktivitāte mērķtiecīgiem jauniešiem! (Plašākai informācijai skatīt atsevišķo gadījumu izpēti)

fun team building activity finale

Klāj vaļā: Piramīdas

Klāj Vaļā: Piramīdas Korporatīvās Sociālās Atbildības veicināšanai var veidot, piemēram, tā, ka pirms pasākuma tiek meklēti "sponsori" piramīdu dekorācijām. Sponsori var būt gan klienti, gan sadarbības partneri, gan dažādas asociācijas, kuru sasponsorēto naudu tālāk ziedo kādai labdarības iestādei. Kā atlīdzību sponsori saņem kādu piramīdas segmenta daļu, kas tika izdekorēta ar viņu zīmolu, vai arī sponsori saņem fotogrāfijas ar gala rezultātiem.

Team Torque Fun Corporate Events

Komandas faktors

Komandas Faktors ir ideāli piemērots Korporatīvās Atbildības veicināšanai. Šī aktivitāte ir tikusi izmantota, lai vāktu naudas līdzekļus skolām, slimnīcām un katastrofu seku likvidēšanai. Pirms pasākuma, komandām var likt meklēt sposnorus savām automašīnām un ar iegūtajiem līdzekļiem pēc tam var doties uz izvēlēto labdarības iestādi. Citos gadījumos, komandas liek likmes par to, kura mašīna uzvarēs un uzvarētāji ziedo savus laimestus.

The Big Picture Team Building Corporate Events

Lielā Glezna

Pateicoties savai atbilstībai šodienas tirgum, Lielā Glezna ir bijusi ļoti veiksmīga, un daudzi klienti šo aktivitāti ir izmantojuši kā veidu kā ’kaut kādā veidā pateikties’. Daži mūsu klienti Lielās Gleznas dekoratīvo vērtību ir izmantojuši, lai atdzīvinātu paliatīvās aprūpes nodaļas, bērnu rotaļu grupu istabas vai pansionāta telpas. Vispopulārākais KSA pielietojums ir bijis pēc notikuma izsolīt attēlu labdarībā – pēdējās dekādes laikā tā nopelnīts daudz naudas.

Orchestrate Music Corporate Activities

Orķestris!

Orķestris ir pilnīgi neaizmirstams pasākums, kur dalībnieki gūst pacilājošas emocijas. Kāpēc gan nepadalīties ar dažām no šīm sajūtām? Uzaiciniet arī citus pievienoties jūsu Orķestrim, ļaujot pašiem sponsorēt savu vietu. Vai jūs sadarbojieties ar kādu organizāciju, kas pārstāv individuālas personas, kas tiešām novērtētu šādu iespēju? Pirms pasākuma jūs variet apsvērt iespēju izveidot konkursu kādā skolā, kur skolēni varētu iegūt sev dalības vietu. Variet apsvērt arī domu, par kādu jaunu klasisko instrumentu ziedošanu, kādam kam tas tiešām ir nepieciešams.

Peak Performance Interactive Team Building Leadership Game

Peak Performance

Ensure the lasting impact of Peak Performance beyond the individuals who played by converting the collective score of all teams to giving impacts! Select projects from the Catalyst Global network’s chosen charity organisation, B1G1 or give to a charity of your choice.

Creative Juices Team Building Challenges Fun

Radošās sulas

Radošās Sulas piedāvā scenāriju, kur katrā uzņēmumā notiek starptautiska sadarbība. Pirmā izaicinājuma daļa ir saistīta ar sarežģītām sadales problēmām, kuras jāatrisina. Tā ir neatņemama spēles sastāvdaļa, ko var adaptēt tā, lai parādītu, kā komandas sadarbojas, lai samazinātu savas komandas darba rezultātā radušās oglekļa dioksīda atstātās pēdas.

Outdoor corporate team building activity

Sasniegumi

Ņemot vērā, ka Sasniegumi ir lieliska mācību platforma, kā būtu ar domu par "labdarības pasākumu"? Ziedojiet pilnu pasākuma norisi kādai skolai, jauniešu grupai vai jebkuram labdarības fondam, kas gūtu labumu no šīs ar izglītību saistītās aktivitātes. No mūsu puses mēs, nodrošināsim, ka šāda veida labdarībai, šim pasākumam tiks nodrošināta ļoti liela atlaide.

Making the News Team Building Reporter Fun Game

Ziņu Veidošana

Šajā uzdevumā cilvēki bieži tiek aicināti projicēt ziņas nākotnē. Tas ir noderīgs instruments, ar kura palīdzību pārskatīt sava KSA uzstādījuma elementus: ‘nākotnes ziņu’ paredzēšana ir noderīga labskanīga platforma, ar kuras palīdzību dalībnieki var izpētīt savu ietekmi uz vidi un var pieņemt mērus, lai pieturētos pie nospraustās KSA stratēģijas.